X
GO
پربازدیدترین اخبار
سازمانهای بین المللی

بیانیه ستاد حقوق بشر در واکنش به قطعنامه سیاسی کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل درخصوص وضعیت حقوق بشر در ایران
ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در واکنش به تصویب قطعنامه سیاسی در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد درخصوص وضعیّت حقوق بشر در ایران، بیانیه‌ای صادر کرد.

کارشناسان در شورای امنیت: یک چهارم ساکنان غزه در معرض قحطی هستند
در جلسه ویژه شورای امنیت درباره مساله امنیت غذایی در غزه علاوه بر مسؤولان سه نهاد سازمان ملل که درباره ناامنی غذایی موجود در غزه هشدار دادند، نمایندگان کشورهای مختلف سخنرانی کردند.

مدیرکل امور بین‌الملل معاونت امور زنان و خانواده در نیویورک: مقابله با الگوهای نوظهور و مخاطره انگیز در حوزه خانواده ضروری است
مدیرکل امور بین‌الملل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با تاکید بر پیوستن کشورها به «جنبش جهانی تعهد به خانواده»، نسبت به پیامدهای مخاطره‌آمیز الگوهای مجعول و نوظهور خانواده برای آینده جوامع بشری هشدار داد.

امیرعبداللهیان در دیدار با کمیسر عالی حقوق بشر: کمیته حقیقت‌یاب درباره جنایت رژیم اسرائیل تشکیل شود
وزیر خارجه ایران در دیدار کمیسر عالی حقوق‌بشر سازمان ملل، تشکیل یک کمیته حقیقت‌یاب در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه را در چارچوب مسؤولیت شورای حقوق بشر سازمان ملل دانست.

هشدار گزارشگر ویژه و کارشناسان سازمان ملل درباره جنایت‌های رژیم اسرائیل علیه زنان و دختران فلسطینی
گزارشگر ویژه و کارشناسان سازمان ملل اعلام کردند که ابعاد گسترده‌ای از جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه زنان و دختران فلسطینی افشا شده که بسیار نگران کننده و وحشتناک است.

هشدار امیرعبداللهیان در دیدار رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ جهانی درباره وخامت اوضاع انسانی در غزه
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مقاومت در حوزه نظامی توانمند است و رژیم اسرائیل با تداوم جنگ چیزی بدست نخواهد آورد، اما آنچه که موجب نگرانی است، وضعیت وخیم انسانی است.

حضور و سخنرانی وزیر امور خارجه ایران در نشست شورای حقوق بشر
وزیر امور خارجه کشورمان در رأس هیأتی دیپلماتیک بمنظور شرکت در نشست عالیرتبه اجلاس سالیانه شورای حقوق بشر و بخش عالیرتبه اجلاس خلع سلاح سازمان ملل متحد، ساعتی پیش وارد ژنو شد.

کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل خواستار توقف ارسال سلاح به اسرائیل شدند
کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل از تمامی کشورهای جهان خواستند از ارسال سلاح برای رژیم صهیونیستی خودداری کنند.

محکومیت تداوم حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از سوی جنبش عدم تعهد
سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل، گفت که جنبش عدم تعهد ادامه عملیات نظامی رژیم صهیونیستی را علیه مردم بی‌دفاع فلسطین به‌ویژه در نوار غزه به شدت محکوم می‎کند.

یک نهاد حقوق بشری خواستار پایان اشغالگری رژیم اسرائیل شد
سازمان عفو بین‌الملل توقف اشغالگری غیرقانونی رژیم صهیونیستی در مناطق فلسطینی را شرط اصلی توقف موارد مکرر نقض حقوق بشر در این مناطق دانست.

یونیسف: در رفح هیچ جای امنی وجود ندارد و باید از ساکنان آن محافظت شود
صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اعلام کرد که در رفح هیچ جای امنی برای ساکنان آن وجود ندارد و باید از آن حفاظت شود.
صفحه 1 از 68ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها