X
GO
پربازدیدترین اخبار
سازمانهای بین المللی

هشدار کارشناسان سازمان ملل درباره فراگیری قحطی در سراسر نوار غزه
کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل با اشاره به اوضاع اسف‌بار غزه هشدار دادند که قحطی و گرسنگی سرتاسر نوار غزه را فراگرفته است.

نهاد حقوق بشری: ممنوعیت حجاب در المپیک فرانسه نشانه «ریاکاری تبعیض‌آمیز» مقامات فرانسوی است
سازمان عفو ​​بین‌الملل اعلام کرد که ممنوعیت حضور زنان ورزشکار فرانسوی که در بازی‌های المپیک روسری به سر می‌کنند، قوانین بین‌المللی حقوق بشر را نقض کرده و ریاکاری تبعیض‌آمیز مقامات فرانسوی و ضعف شدید کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) را آشکار می‌کند. ...

کارشناسان سازمان ملل: کشتار سیستماتیک کودکان و امدادگران در غزه جنایت علیه بشریت است
کارشناسان مستقل سازمان ملل متحد چندین ماه پس از شهادت «هند رجب» پنج ساله، خانواده و دو امدادگرش، طی بیانیه‌ای این اقدام را جنایت جنگی دانستند و آن را محکوم کردند.

کدخدایی: هنوز می‌خواهید فرانچسکا آلبانیز را ساکت کنید و حقیقت را پایمال کنید؟
عضو حقوقدان شورای نگهبان در واکنش به گزارش جدید گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در امور فلسطین، گفت که آنچه در غزه رخ می‌دهد، یک نسل‌کشی واقعی است و ما می‌توانیم آن را با چشمان خود ببینیم.

مای ساتو و جاوید رحمان؛ دو روی یک سکه
پایان یافتن ماموریت جاوید رحمان، به‌اصطلاح گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران، با انتصاب گزارشگر جدیدی منجر شد که اگرچه همانند سلف خود آسیایی اما دارای ارتباط‌ فراوان با انگلیس است.

واکنش غریب‌آبادی به اتهام ادعایی علیه گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور فلسطین اشغالی؛

دشمنان بشریت می خواهند تنها صدای حامی فلسطینیان در چارچوب سازمان ملل را خاموش کنند
دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان به طرح ادعاهایی علیه گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور فلسطین اشغالی و خاموش کردن تنها صدای موجود در این ساختار در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، واکنش نشان داد.

دیده‌بان حقوق بشر هم از "رویکرد دوگانه" اتحادیه اروپا در قبال فلسطین انتقاد کرد
دیده بان حقوق بشر طی نامه ای خطاب به اتحادیه اروپا، از رویکرد و استانداردهای دوگانه اتحادیه اروپا در قبال فلسطینی‌ها انتقاد کرد.

نجفی: سازمان ملل با اقدامات قهری یکجانبه مخالفت و خواستار لغو فوری آنها شود
معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه ایران گفت: سازمان ملل متحد باید بطور صریح با اقدامات قهری یکجانبه مخالفت و خواستار لغو فوری آنها شود.

نماینده سازمان ملل: ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد
نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل (UNODC)، گفت که ایران به مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر متعهد است و نقش مهمی در پیگیری این موضوع‌ها دارد.

هشدار کارشناسان سازمان ملل درباره فراگیری قحطی در سراسر نوار غزه
کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل با اشاره به اوضاع اسف‌بار غزه هشدار دادند که قحطی و گرسنگی سرتاسر نوار غزه را فراگرفته است.

ابتکار ایران در معرفی صهیونیسم به عنوان شکلی از نژادپرستی
نماینده ایران در ژنو در بیانیه مشترکی که به نمایندگی از تعدادی کشورها در نشست ۵۶ شورای حقوق بشر قرائت کرد، صهیونیسم را یکی از مظاهر نژاد پرستی و ناقض گسترده حقوق بشر فلسطینی ها عنوان کرد.
صفحه 1 از 84ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها