X
GO
اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 17 بهمن 1402
تعداد بازدید خبر : 166
تاریخ ثبت : ﺳﻪشنبه, 17 بهمن,1402 | 01:02 ب.ظ
تاریخ انتشار : ﺳﻪشنبه, 17 بهمن,1402 | 12:55 ب.ظ
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه, 30 بهمن,1402 | 03:38 ب.ظ

حضور دبیر ستاد حقوق بشر در بیمارستان مدائن برای عیادت از کودک جانباز حادثه تروریستی کرمان

  • حضور دبیر ستاد حقوق بشر در بیمارستان مدائن برای عیادت از کودک جانباز حادثه تروریستی کرمان

غریب‌آبادی با حضور در بیمارستان مدائن تهران، از کودک جانباز حادثه تروریستی کرمان عیادت کرد.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت امور بین الملل قوه قضائیه و ستاد حقوق بشر،کاظم غریب‌آبادی، معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، امروز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲، با حضور در بیمارستان مدائن تهران در جریان روند درمان امیرعلی سلطانی‌نژاد، کودک ۱۳ ساله مجروح حادثه تروریستی کرمان قرار گرفت.


دبیر ستاد حقوق بشر همچنین در گفتگو با پدر این کودک جانباز که ۸ نفر از اعضای نزدیک خانواده وی شامل همسر و دختر ۱۰ ساله اش در حمله تروریستی به شهادت رسیدند، ضمن عرض تسلیت و طلب صبر، اظهار داشت: تروریست‌ها و حامیان آنها نشان دادند که به هیچ کس حتی کودکان رحم نمی‌کنند و برای رسیدن به اهداف خود، دست به هر جنایتی می‌زنند.


معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه تصریح کرد: بلافاصله بعد از این حادثه، رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی به مسئولان دستگاه قضا دستور پیگیری این جنایت را صادر کرد و اقدامات لازم در این خصوص در حال انجام است. پاسخ محکم به اقدامات جنایتکارانه عاملان این حادثه تروریستی برنامه ریزی و بعضا اجرا شده، همچنانکه تعداد قابل توجهی از اعضای گروهک تروریستی داعش و افراد وابسته به آنها دستگیر شدند.


 در این بازدید که معاون وزیر آموزش و پرورش، مدیرعامل بیمه دانا و رئیس بیمارستان مدائن نیز حضور داشتند، غریب‌آبادی از تلاش ها و توجه ویژه بیمه دانا در توسعه پوشش های بیمه ای خود در مورد خانواده های شهدا و مجروحین دانش آموز و همچنین از پیگیری ها و تلاش های وزارت آموزش و پرورش و کادر درمان بیمارستان تشکر و قدردانی کرد.

خاطرنشان می شود که درحادثه تروریستی کرمان ۲6 دانش آموز شهید و 112 نفر نیز مجروح شدند.


 

 

ارسال نظر: